MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 13016355
*
nr 1301 6355
MIRROR
69x32,
69x32 cm
Estimate:
500
Sold:
SEK 700
Auction date:
Monday January 20 2020
at 18:41:58
- Bid history
Time
Bidder
Bid
19/1 09:46:54
1
350 kr
19/1 22:25:05
2
500 kr
20/1 08:29:53
1
500 kr
20/1 08:29:53
2
500 kr (Robot)
20/1 08:31:52
1
600 kr
20/1 18:33:38
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:03
-
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:18
-
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:07
*
MIRROR
Läs om budbetjänten
nr 1301 6355
MIRROR
69x32,
69x32 cm
| Estimate: | 500 |
|---|---|
| Sold: | SEK 700 |
| Auction date: |
Monday January 20 2020 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 19/1 09:46:54 | 1 | 350 kr |
| 19/1 22:25:05 | 2 | 500 kr |
| 20/1 08:29:53 | 1 | 500 kr |
| 20/1 08:29:53 | 2 | 500 kr (Robot) |
| 20/1 08:31:52 | 1 | 600 kr |
| 20/1 18:33:38 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:03 -
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:18 -
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:07



